Nr katalogowy: 410

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 410
Act rouge, 2013
olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
na odwrocie opis autorski: ACT ROUGE / ALEKSANDRA NAGIEC / 2013.

Absolwentk...