Nr katalogowy: 406

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

Nr katalogowy: 406
Bez tytułu, 2005
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR TOMAN / BEZ TYTUŁU/2005/OLEJ NA PŁÓTNIE.

Malarz, dydaktyk, kur...