Nr katalogowy: 405

Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)

Nr katalogowy: 405
Bez tytułu, 2018

olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).