Nr katalogowy: 403

Jakub TSCHIERSE (ur. 1990)

Nr katalogowy: 403
K+18 syf z mojej pracowni w.2.
kolaż, włosy, kurz, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: K+18 syf z mojej pracowni
w.2.