Nr katalogowy: 336

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 336
Wakacje, 2008
olej, płótno; 201 x 152 cm;
sygn. i opisany na blejtramie: Andrzej Zwierzchowski "Wakacje" 2008 ol/pł
200x150.