Nr katalogowy: 335

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

Nr katalogowy: 335
Kanał w Burano, 2016
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „KANAŁ W BURANO'16” 73 x 92 / 2016.