Nr katalogowy: 333

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 333
Kawony i dynia II, 1988
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / KAWONY I DYNIA II / 1988.