Nr katalogowy: 332

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 332
Kwiaty i muszle, 1997
olej, płótno; 95 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / KWIATY I MUSZLE / 1997 oraz nalepka