Nr katalogowy: 330

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 330
Cyrkowcy, ok. 1955
olej, tektura; 68,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Tymon;
na górnej listwie oprawy autorska nalepka z napisem: Tymon
Niesiołowski / "Cyrkowcy...