Nr katalogowy: 317

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

Nr katalogowy: 317
Bez tytułu XXXVI, 1976
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 76;
na odwrocie napis autorski: Z. Salaburski / 1976 / Warszawa / XXXVI / V.