Nr katalogowy: 313

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 313
Leśna przygoda, 1967
olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1967 / "LEŚNA PRZYGODA" / 70 cm x 90 cm.