Nr katalogowy: 307

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 307
Kompozycja pomarańczowa, 1990
akwarela, papier; 62 x 49 cm;
na odwrocie sygn. i dat. p. g.: Gierowski 90 (ołówkiem).