Nr katalogowy: 1307

Kazimierz SOWICKI (1915-1997)

Nr katalogowy: 1307
Kolędnicy, 1969
olej, płótno bawełniane; 61 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: tsowicki 69;