Nr katalogowy: 1306

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 1306
Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;