Nr katalogowy: 1305

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 1305
Dom za miedzą, z cyklu: ŻYCIE NA PASKU, 2018
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.JENTA DMITRUK'18,