Nr katalogowy: 1301

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1301
Interwały Postfizykalne XII, 2012
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;