Nr katalogowy: 334

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

Nr katalogowy: 334

Pierwszy krok, 1973

olej, płótno; 107 x 111 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa nalepka z opisem i z nazwą wystawy: „PIERWSZY KROK” / Helena Tchórzewska / [adres] / Wy