Nr katalogowy: 327

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 327

Kronika Czasu III, 2002

olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 2002