Nr katalogowy: 326

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 326

Hugel in Farbe, 1974

olej, płótno; 81 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 1974;