Nr katalogowy: 325

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 325

Leżący akt, 1974

olej, płótno; 69 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 1974;