Nr katalogowy: 324

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 324

Oczekiwanie, 1974

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIWARSKI 1974;