Nr katalogowy: 320

Janusz KACZMARSKI (1931-2009)

Nr katalogowy: 320

Wnętrze z kulkami, 1973

olej, płótno; 57 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WNĘTRZE / „Z KULAMI” / [skreślone] / 75 x 55 [strzałka, w kole] / KACZMARSKI / 1973.