Nr katalogowy: 319

Roman ŁACIAK (ur. 1951)

Nr katalogowy: 319

Niewinne Anturium albo Język Teściowej II, 2011

olej, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. p. d.: Łaciak;