Nr katalogowy: 317

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 317

Bez tytułu (13), 1990

akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;