Nr katalogowy: 315

Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 315

Rajski owoc, 2003

olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. Kruczkowski 2003; na odwrocie napisy autorskie: WIESŁAW / KRUCZKOWSKI / 2003 r. / "RAJSKI OWOC "