Nr katalogowy: 370

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

Nr katalogowy: 370

Gdzieś na Ukrainie, 2010

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Andrzej Niedoba 2010;