Nr katalogowy: 367

Grażyna SZUMAŃSKA (ur. 1968)

Nr katalogowy: 367

Zagubione melodie

technika mieszana, olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Szumańska Grażyna.