Nr katalogowy: 366

Grażyna SZUMAŃSKA (ur. 1968)

Nr katalogowy: 366

Na pastwisku

technika mieszana, olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Grażyna Szumańska;