Nr katalogowy: 356

Stanisław KUSKOWSKI (ur. 1941)

Nr katalogowy: 356

Krawędź

olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm; sygn.w prawej: St. Kuskowski; na odwrocie napisy autorskie