Nr katalogowy: 350

Sławomir LEWCZUK (1938-2020)

Nr katalogowy: 350

Wrastanie - z cyklu: „Małe symptomy”, 2012

olej, płótno; 25 x 20 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK; opis autorski na krośnie malarskim.