Nr katalogowy: 348

Jacek LIPOWCZAN - JALI (ur. 1951)

Nr katalogowy: 348

Och, Królestwo Ty moje, 2021

olej, płótno; 70 x 55 cm (w świetle ramy);
sygn. l. d.: Jali;