Nr katalogowy: 342

Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 342

Bez tytułu, 2007

olej, płótno; 17 x 21 cm (w świetle ramy);
dat. i sygn. od l. g.: 16.VII.2007 / Jerzy Gnatowski;