Nr katalogowy: 339

Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

Nr katalogowy: 339

Przejażdżka konna, 1976

olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: HAŁAJKIEWICZ '76.