Nr katalogowy: 335

Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 335

Dziewczynka z papugą, 2021

olej, płyta malarska; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jacenty Jończyk 2021.