Nr katalogowy: 334

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 334

Bez tytułu (49), 1990

olej, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz'90;