Nr katalogowy: 325

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

Nr katalogowy: 325

Odmiana przez osoby CLXIV, 2022

olej, płótno; 182 x 130 cm;
sygn. p. d.: Stachlewski;