Nr katalogowy: 323

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 323

Kompozycja

olej, collage, technika mieszana, płótno; 50 x 37 cm;
na odwrocie opis: Teresa Rudowicz / 79 / 42.