Nr katalogowy: 319

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

Nr katalogowy: 319

Bez tytułu, 1984

olej, płótno; 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84.