Nr katalogowy: 359

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 359

Pojazd - Tryptyk, 2004

olej, płótno; 60 x 92 cm (każda z części);
opisane na odwrocie każdej: