Nr katalogowy: 357

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur.1966)

Nr katalogowy: 357

07.11.2021 Mogilany

olej, akryl, płótno; 170 x 110 cm;
sygn. l. d.: A Górnisiewicz, na odwrocie opis autorski: Andrzej Górnisiewicz / "07.11.2021 Mogilany" / 2021.