Nr katalogowy: 352

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 352

Dziewczyna, 2022

olej, płótno; 130 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: ANTOSZCZYK / DZIE 2022 / OIL ON CANVAS / 130/100 CM.