Nr katalogowy: 351

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 351

Ukraina, 2022

olej, płótno; 150 x 120 cm;
opisany na odwrocie: ANTOSZCZYK / UKRAINA 2022 / OIL ON CANVAS / 150/120 CM.