Nr katalogowy: 349

Maja KOZŁOWSKA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 349

Vistula, 2019

olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: VISTULA / Maja Kozłowska / 2019.