Nr katalogowy: 348

Maja KOZŁOWSKA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 348

Snow Road, 2021

olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie: SNOW ROAD / Maja Kozłowska 2021.