Nr katalogowy: 340

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

Nr katalogowy: 340

Słoneczniki, 2019

olej, akryl, płótno; 105 x 130 cm;
sygn. p. d.: A. GÓRNISIEWICZ;