Nr katalogowy: 337

Józef STASIAK (1933-2004)

Nr katalogowy: 337

Dęby

olej, płótno; 80 x 90,5 cm;
sygn. na odwrocie: JSTASIAK, na krośnie malarskim powtórzona sygnatura wraz z adresem artysty, tytuł: DĘBY oraz numer: 58, ponadto