Nr katalogowy: 336

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 336

Z cyklu: Hommage dla Pollocka, 2015 -2018

olej (technika własna), płótno; 88 x 110 cm;
sygn. i dat. p. g.: Cz. Romanowski ' 18;