Nr katalogowy: 333

Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 333

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 145 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: JOANNA ŁAPUSZEK.