Nr katalogowy: 332

Bea GUILLEMOT (ur. 1966)

Nr katalogowy: 332

22 - EP 1, 2022

żywica epoksydowa, płótno; 135 x 85 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 22 - EP 1 135x85 / 2022 / Guillemot Bea.