Nr katalogowy: 330

Bea GUILLEMOT (ur. 1966)

Nr katalogowy: 330

22A-1, 2022

akryl, płótno; 90 x 115 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 22 A-1 / 2022 Guillemot / Bea.